4. Onze dansen

Jaarlijks worden er nieuwe dansen aangeleerd, zodat er inmiddels een enorme lijst van dansen bestaat, die de groep ooit gedaan heeft.

De dansen van het seizoen 2019-2020 zijn:

  1. Chmiel – Polen, loopdans
  2. Speckernin – Engeland
  3. Asa i hora – Roemenië
  4. Koce Berberot – Macedonië
  5. Bridge of Athlone – Engeland
  6. Focsaneasca – Roemenië
  7. Ninoyem
  8. Bagiye
  9. Kumi – Israël
  10. Hora Veche – Roemenië
  11. Cekirga – Moldavië
  12. Kadima – Israël
  13. Hora Veche (1850) – Roemenië
  14. Rustemul – Roemenië
  15. Kalta Tsekva – Georgië
  16. La trompeta – Israël

De dansen van seizoen 2018-2019 zijn:

  1. Svekervino oro – Macedonië
  2. Hora de fete din campie – Roemenië
  3. Plataniotiko nero – Griekenland (Samos)
  4. Branle gai Alsacien – Frankrijk
  5. Rum dum dum – Servië
  6. Sulam ya’akov – Israël
  7. Oige ja vasemba – Estland
  8. Hatzoan – Israël
  9. De secerat – Roemenië
  10. Xi Zang – China
  11. Chol g’vaot – Israël
  12. Savsat barl – Turkije
  13. Poydiom miliy – Rusland
  14. Ted’s Mixer – Engeland
  15. Sapphire sea – Engeland
  16. Loree aghcheek – Armenië
  17. Bat me’lachim – Israël
  18. Ec Ec – Albanië
  19. Rustemul de la Cujmir – Roemenië
  20. Joc de leagane – Roemenië

De dansen van het seizoen 2017-2018 zijn:

  1. Hora Miresii Bihor, Roemenie
  2. Grad se beli, Kroatie
  3. Tora ora,  Israel
  4. Olivers’ Maggot – Engeland
  5. Valse des cerfs volants,  Canada
  6. Atlantic mixer, Engeland
  7. Scottisch d’Allassac,  Frankrijk
  8. Mayim Rabim,  Israel
  9. Ya ein moulayetten, Libanon
  10. Athela mou, Griekenland (gipsy)
  11. Vendegkuldo, Hongarije
  12. Oro se vije, Servie
  13. Bansjko oro, Macedonie
  14. Kamarinskaya, Rusland
  15. Wals nr 20, Nederland
  16. Eench Emanee, Armenie
  17. Domino Five, Schotland
  18. Vrcavo kolo, Servië
  19. Avak adrachim, Israël

De dansen van het seizoen 2016-2017 zijn:

Chon Tachon – Israël
Corlu -Roemenie
Cornish Six Hand Reel – New England
Dafno- Griekenland
David Melech – Israël
Gras Kalo – Serviëimg_1837
Hora l’autereasca – Roemenië
Lioube – Rusland
Maggies Mixer – New England
Margarit – Armenië
Mori Shej – Hongarije
Mr. Mc. Cloud of Astville – Engeland
Ni Bouditie – Rusland
Le printemps – Frankrijk
Provatnicko – Macedonië
Roki Iczanka – Polen
Salute to Jerry Lennings – New England
Shav el Admati – Israël
Sheyavo – Israël
Shkia Vruda – Israël
Sota – Roemenië
Thiakis lefkidas – Griekenland
Tino Mori – Roemenië
Tu Romni – Roemenie
Vesiolaya Kadrik – Rusland
Vosle Sadu – Rusland
Zensko Kaponsko – Bulgarije
Varnenski Kjucek – Bulgarije

Top 35:

Ter gelegenheid van het 35-jarig jubileum in 2015 werd door de leden een top-35 samengesteld van dansen van vroeger en nu:

  1. Shir al Etz – Israël
  2. Hora Telem – Israël
  3. Vulpiuta – Roemenië
  4. Rav Brachot – Israël
  5. Tfilati – Israël
  6. Valse Zeeman – Nederland
  7. Levi Jackson Rag – Noord-Amerika
  8. Cupino Kolo – Servië
  9. Dancing on water – Israël
  10. Servische suite – Servië
  11. Hora fun Moldova – Roemenië
  12. Weave the line – Noord-Amerika
  13. IJswals – Nederland
  14. Vlaski Sat – Servië
  15. Yarko Parag – Armenië
  16. Zara – Israël
  17. Karamfil – Bulgarije
  18. Mayim – Israël
  19. Ali Pasha – Turkije
  20. Kostilata – Griekenland
  21. Willow tree – Noord-Amerika
  22. Alunelul de Batut – Roemenië
  23. Mavilim – Turkije
  24. Zvarniara – Griekenland
  25. Adama – Israël
  26. Hora et Labora – Roemenië
  27. Vlasko Cukano – Bulgarije
  28. Agcka Jerazanke – Armenië
  29. Jiana lui Ana – Roemenië
  30. Chili chacha
  31. Haroah Haktanah -Israël
  32. Hakke Toone – Nederland
  33. Alunelul – Roemenië
  34. Hineni mathzir bazot – Israël
  35. Oj maju, maju – Rusland