4. Onze dansen

Jaarlijks worden er nieuwe dansen aangeleerd, zodat er inmiddels een enorme lijst van dansen bestaat, die de groep ooit gedaan heeft.

De dansen van het komend seizoen worden hier binnenkort vermeld.


De dansen van het seizoen 2017-2018 zijn:

Hora Miresii Bihor, Roemenie
Grad se beli, Kroatie
Tora ora,  Israel
Olivers’ Maggot – Engeland
Valse des cerfs volants,  Canada
Atlantic mixer, Engeland
Scottisch d’Allassac,  Frankrijk
Mayim Rabim,  Israel
Ya ein moulayetten, Libanon
Athela mou, Griekenland (gipsy)
Vendegkuldo, Hongarije
Oro se vije, Servie
Bansjko oro, Macedonie
Kamarinskaya, Rusland
Wals nr 20, Nederland
Eench Emanee, Armenie
Domino Five, Schotland
Vrcavo kolo, Servië
Avak adrachim, Israël

De dansen van het seizoen 2016-2017 zijn:
img_1837
Chon Tachon – Israël
Corlu -Roemenie
Cornish Six Hand Reel – New England
Dafno- Griekenland
David Melech – Israël
Gras Kalo – Servië
Hora l’autereasca – Roemenië
Lioube – Rusland
Maggies Mixer – New England
Margarit – Armenië
Mori Shej – Hongarije
Mr. Mc. Cloud of Astville – Engeland
Ni Bouditie – Rusland
Le printemps – Frankrijk
Provatnicko – Macedonië
Roki Iczanka – Polen
Salute to Jerry Lennings – New England
Shav el Admati – Israël
Sheyavo – Israël
Shkia Vruda – Israël
Sota – Roemenië
Thiakis lefkidas – Griekenland
Tino Mori – Roemenië
Tu Romni – Roemenie
Varnenski Kjucek – Bulgarije
Vesiolaya Kadrik – Rusland
Vosle Sadu – Rusland
Zensko Kaponsko – Bulgarije
Roki Iczanka – Polen
Varnenski Kjucek – Bulgarije

Ter gelegenheid van het 35-jarig jubileum in 2015 werd door de leden een top-35 samengesteld van dansen van vroeger en nu:

  1. Shir al Etz – Israël
  2. Hora Telem – Israël
  3. Vulpiuta – Roemenië
  4. Rav Brachot – Israël
  5. Tfilati – Israël
  6. Valse Zeeman – Nederland
  7. Levi Jackson Rag – Noord-Amerika
  8. Cupino Kolo – Servië
  9. Dancing on water – Israël
  10. Servische suite – Servië
  11. Hora fun Moldova – Roemenië
  12. Weave the line – Noord-Amerika
  13. IJswals – Nederland
  14. Vlaski Sat – Servië
  15. Yarko Parag – Armenië
  16. Zara – Israël
  17. Karamfil – Bulgarije
  18. Mayim – Israëlimg_7727
  19. Ali Pasha – Turkije
  20. Kostilata – Griekenland
  21. Willow tree – Noord-Amerika
  22. Alunelul de Batut – Roemenië
  23. Mavilim – Turkije
  24. Zvarniara – Griekenland
  25. Adama – Israël
  26. Hora et Labora – Roemenië
  27. Vlasko Cukano – Bulgarije
  28. Agcka Jerazanke – Armenië
  29. Jiana lui Ana – Roemenië
  30. Chili chacha
  31. Haroah Haktanah -Israël
  32. Hakke Toone – Nederland
  33. Alunelul – Roemenië
  34. Hineni mathzir bazot – Israël
  35. Oj maju, maju – Rusland